ترتیب:
  • جدید ترین
  • پرفروش ترین
  • کمترین قیمت
  • بیشترین قیمت
  • تخفیف دار
فقط کالاهای موجود

خرید لباس زیر عمده زنانه ام ای MI

شرکت ام آی MI ترکیه را می توان به واقع بزرگترین شرکت تولید گن در ترکیه دانست.
م آی به دلیل داشتن تنوع بسیار بسیار زیادی که در کارهای خود دارد، علاوه بر تولید گن برای خود برای سایر برندهای لباس زیر زنانه و مردانه ترکیه نیز گن تولید می کند.

گن لاغری ام ای

تولید گن های ام آی در هر دو دسته زنانه و مردانه انجام می شود. اکثر تولیدات گن شرکت ام آی به صورت گن بدون دوخت یا  گن seamless است که در رنگ های مشکی و کرم و در سایز های s تا 3xl تولید می شود.

گن لاغری ام آی MI که در خود ترکیه نیز جزو بهترین گن لاغری به حساب می آید به دلیل مرغوبیت بالا و سفت بودن خواستار زیادی حتی در خارج از ترکیه دارد.

تولیدات دیگر برند mi

شرکت ام آی به تازگی زمینه فعالیت خود را گسترش داده و علاوه بر گن لباس زیر زنانه شامل سوتین تک و ست شورت و سوتین شورت تک و لباس خواب  نیز تولید می کند

نکات مثبت برند ام ای

از نکات برجسته که باید در مورد شرکت ام آی به آن توجه کرد تنوع بسیار زیاد تولیدات گن و قیمت بسیار مناسب داخلی و منطقه ای آن است. شرکت ام آی با تولیدات جدید خود را از  شرکتهای تولید گن جدا کرده و وارد گروه تولید کنندگان لباس زیر زنانه ترکیه کرده است.

ثبت سفارش و خرید گن MI

شما عزیزان و همراهان ایران برا میتوانید برای خرید لباس زیر عمده زنانه ام آی MI و سفارش محصولات ام ای ترکیه با ما تماس گرفته و سفارش خود را با قیمتی ویژه به ثبت برسانید.

نمایندگی لباس زیر ام آی در تهران و کرج

در خصوص نمایندگی لباس زیر mi با افتخار باید بگوییم که مجموعه ایران برا محصولات ام ای اورجینال را با قیمت تولیدی در اختیار شما عزیزان قرار میدهد

ارتباطات ایران برا با شرکت mi در سالیان متمادی باعث شده است که فروش عمده محصولات mi را با نازل ترین قیمت ها و خیالی راحت، با ما تجربه کنید.