درباره ایران برا

مجموعه ایران برا فعالیت خود را از سال 1383 و در زمینه تخصصی پخش عمده لباس زیر زنانه ترک آغاز کرد. این مجموعه با توجه به مراوداتی که در کشور ترکیه داشت و دارد با بیشتر برند های مطرح تولید کننده لباس زیر ترک ، همکاری خود را آغاز کرد و این همکاری تا به امروز ادامه دارد.
از سال 96 و به دلیل تغییرات ارزی کشور و بالارفتن قیمت اجناس خارجی و البته تأسیس تولیدی‌ها و کارگاه های باکیفیت لباس زیر زنانه در کشور و همچنین تولید محصولاتی در حد و اندازه های جهانی با قیمت مناسب و با توجه به حساسیت بالای این مجموعه در انتخاب کالا، شروع به انتخاب و کار با تولیدی ها و مجموعه های خوب ایرانی و البته محصولات خوب و باکیفیت و قیمت رقابتی چینی کردیم.
در تمامی این سال ها رضایت مشتری و مشتری مداری در اولویت این مجموعه بوده است و به همین دلیل و به خاطر راحتی شما عزیزان، بازرگانی ایران برا فروش خود را به صورت آنلاین و همچنین مانند قبل به صورت حضوری و در یک فضای بزرگ و منظم ارائه میکند. لذا شما مشتریان عزیز می‌توانید از سراسر ایران عزیز خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید و در صورتی که مایل بودید میتوانید حضوری از محصولات بازدید کنید.

برندهای لباس زیر


مشاهده همه برندها

برای پیگیری سفارشات و اطلاع از روند پردازش مرسوله چه اقدامی انجام داد؟

شما عزیزان میتوانید در بخش مخصوص پروفایل خود وضعیت سفارشتان را پیگیری کنید یا با تماس با مجموعه از آن مطلع شوید

برای گرفتن مشاوره خرید چگونه باید اقدام کنیم؟

میتوانید به صورت آنلاین و با روش هایی که سایت برای شما فراهم آورده به صورت رایگان مشاوره بگیرید و یا با تماس با این مجموعه این کار را انجام دهید.

آیا امکان خرید قسطی از ایران برا وجود دارد؟

با توجه به شرایط بازار و تسهیل خرید برای شما مشتریان گرامی، امکان خرید به صورت چکی (چک صیادی قابل ثبت) وجود دارد و شما می‌توانید تا ۷۰ درصد خرید خود را به صورت چکی انجام دهید.

برای شروع بهتر است یک مغازه افتتاح کنیم یا فروش به صورت آنلاین داشته باشیم؟

در رابطه با افتتاح فروشگاه لباس زیر یک مقاله کامل در سایت ایران برا وجود دارد که شما می‌توانید با خواندن آن بسیاری از سؤالات ذهنی خود را پاسخ دهید.

حاشیه سود کالا در لباس زیر چقدر است؟

میزان سود در هر تجارتی به عوامل مختلفی بستگی دارد شما با توجه به تحلیل بازار و رقبا و شرایط موجودی اجناس خود با یزدی برای کالاهای مختلف حاشیه سود مناسبی انتخاب کنید برای این موضوع می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کیفیت کالاهای ما در ایران برا چگونه است؟

طیف مخاطبین و مشتریان بازرگانی ایران برا به دنبال کالاهای باکیفیت هستند لذا تمامی کالاها و اجناس ارائه شده در این بازرگانی کیفیت مطلوبی دارند لذا با خیال راحت می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

چرا کالای فروخته شده در ایران برا تعویض یا مرجوع نمی‌کنید؟

کالاهایی که ارزشمند و دارای کیفیت خوبی می‌باشند فروش خوبی هم خواهند داشت لذا سیاست فروش مختص کالاهای بی‌کیفیت است البته که در صورت داشتن هر گونه تفاوت در سفارش یا خرابی کالا سفارشات بازگردانی میشود.

اگر سوالی دارید میتوانید از ما بپرسید