لباس زیر عمده تماس با ما
لباس زیر عمده تماس با ما

درباره شرکت

بازرگانی برس (ایران برا) با توکل به خدای متعال در یکم شهریور 1383 آغاز به کار کرد. هدف این بازرگانی فروش عمده و پخش لباس زیر بوده است  بازرگانی برس پس از مدتی روی کار پخش و فروش عمده لباس زیر زنانه متمرکز شد. در این سالها همواره تلاش ما خدمت رسانی به مشتریان گرامی در کنار رعایت اصول مشتری مداری در زمینه فروش عمده و پخش لباس زیر زنانه بوده است. واردات و پخش لباس زیر زنانه این بازرگانی شامل گن شورت لباس خواب سوتین تک ست شورت و سوتین تاپ جوراب شلواری لباس راحتی بوده است.
بازرگانی برس برای تجارت خود در زمینه لباس زیر زنانه با بهترین برندهای ترک وارد مذاکره شده و توانسته ضمن عقد قراردادهای رسمی نسبت به تهیه لباس زیر زنانه از مبدا خود کمپانی تولید کننده و بدون واسطه اقدام کند. به همین دلیل در تمام مراحل فروش اورجینال بودن محصولات لباس زیر خود را تضمین می کند. بازرگانی برس توانسته برای جلب رضایت مشتریان عزیز و ارائه خدمات هر چه بیشتر با بهترین برندهای لباس زیر زنانه ترکیه اقدام به عقد قرارداد کند ازجمله این برندها می توان به

لباس زیر ان بی بی NBB
 لباس زیر ینی اینجی YENIINCI
 لباس زیر بلادونا BELLADONNA
 لباس زیر آنیل ANIL
لباس زیر ام آی MI
لباس زیر نورتکس NURTEKS
لباس زیر دکتر بوگی DRBUGY
لباس زیر دونلا DONELLA
لباس زیر هونکس HUNEX
لباس زیر پاپاتیا PAPAT
لباس زیر کوتون هیل COTTONHILL
لباس زیر کوزا KOZA
لباس زیر پنتی  PENTI
لباس زیر ایتالیانا ITALIANA
لباس زیر پیر کاردینPIERRE CARDIAN
لباس زیر ارکیده ORKIDE
لباس زیر مانکن MANKEN
لباس زیر کوم KOM
لباس زیر تن TEN

واردات و پخش لباس زیر زنانه این بازرگانی شامل گن شورت لباس خواب  سوتین تک ست شورت و سوتین تاپ جوراب شلواری لباس راحتی بوده است. بازرگانی برس برای تجارت خود در زمینه لباس زیر زنانه با بهترین برندهای ترک وارد مذاکره شده و توانسته ضمن عقد قراردادهای رسمی نسبت به تهیه لباس زیر زنانه از مبدا خود کمپانی تولید کننده و بدون واسطه اقدام کند. به همین دلیل در تمام مراحل فروش اورجینال بودن محصولات لباس زیر خود را تضمین می کند. بازرگانی برس توانسته برای جلب رضایت مشتریان عزیز و ارائه خدمات هر چه بیشتر با بهترین برندهای لباس زیر زنانه ترکیه اقدام به عقد قرارداد کند.

برای مشاهده و خرید عمده سوتین ، خرید عمده ست شورت و سوتین ، خرید عمده لباس خواب و... در سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام ما همراهمان باشید.

برای اطلاعات بیشتر و تخفیفات با ما در ارتباط باشید