ترتیب:
  • جدید ترین
  • پرفروش ترین
  • کمترین قیمت
  • بیشترین قیمت
  • تخفیف دار
فقط کالاهای موجود

همه چیز درباره برند ینینچی

شرکت ینی اینجی YENI INCI را می توان پرچمدار کیفیت محصولات لباس زیر زنانه دانست. این شرکت ترک که معنی اسم آن مروارید جدید است با این شعار که همه خانم های 7 تا 70 سال را با جدید ترین مد و کیفیت عالی بغل میکند(لباس زیر به تن آن ها میپوشاند) در سال 1964 شروع به فعالیت کرد و اکنون بیش از 3 هزار محصول دارد.

البته تولیدات ینی اینجی YENIINCI محدود به لباس زیر زنانه نمی شود بلکه ینی اینجی توانسته با گستره متنوعی از محصولات زنانه و مردانه  بازار بزرگی برای خود در ترکیه و خاور میانه و اروپای شرقی همچنین جنوب شرق آسیا فراهم کند(بیش از 40 کشور).

شرکت ینی اینجی YENIINCI همچنین شرکت مادام را زیر مجموعه خود دارد که خود با تولید متنوع ترین ستهای شورت و سوتین زنانه کمک زیادی به این برند مطرح ترکیه کرده است.

محصولات شرکت ینی اینچی چیست؟

ینی اینجی YENIINCI با تولید ست شورت و سوتین، سوتین تک لباس خواب گن شورت پروتز و لباس حاملگی کمک شایانی به این قشر از مصرف کنندگی کرده است.
ینی اینجی YENIINCI نیز همچون آنیل ANIL موفق به دریافت نشان جهانی AZO (محصولات ضد سرطان) شده است و همچون همیشه کیفیت را سرلوحه تولیدات خود قرار داده است.

قیمت محصولات ینینچی

قیمت محصولات این برند نسبت به بقیه برند ها بیشتر است اما از نظر کیفیت واقعا میتواند گزینه خیلی خوبی برای خرید باشد.

نمایندگی لباس زیر yeni inchi در تهران و کرج

ما در بازرگانی ایران برا به دلیل روابط خوبی که با این شرکت داریم محصولات ینینچی را به صورت عمده و با قیمت مناسب به شما عرضه میکنیم. پس اگر به دنبال خرید عمده از ینینچی هستید با ما همراه باشید.