ترتیب:
  • جدید ترین
  • پرفروش ترین
  • کمترین قیمت
  • بیشترین قیمت
  • تخفیف دار
فقط کالاهای موجود

آشنایی با برند لباس زیر اما

یکی از شناخته شده ترین و با کیفیت ترین برند های ایرانی در تولید لباس زیر، برند اما ema است.

این برند به دلیل استفاده کردن از مواد اولیه بسیار با کیفیت و کاملا بهداشتی و با بکارگیری از تکنولوژی روز دنیا و کنترل کیفیت در کلیه مراحل توانسته نام خود را در این زمینه سر زبان ها بیندازد (البته با نام هایی مانند ایکسما و ایکس اما xema هم شناخته میشود).

این کارخانه دستگاه های خود را از کشور ترکیه به ایران آورده و مثال خارجی آن برند با کیفیت Nbb است که یکی از مشهور ترین برند های ترک است.
به دلیل یکی بودن این دستگاه ها میتوان کیفیت برند اما را در حد شهور ترین برند های روز دنیا دانست اما با قیمتی بسار رقابتی تر و به صرفه تر.

از تولیدات این برند میتوان به سوتین تک های نخی، اسفنجی، انواع ست های اسفنجی و لباس خواب و شورت اشاره کرد

محصولات برند ema مقاوم در برابر شستشو و تغییر رنگ می باشد. همچنین دارای جعبه های شیک و کیفیت عالی هستند.
همان طور که میدانید برخی افراد به پلی استر و نایلون حساسیت دارند و در انتخاب لباس زیر باید به این نکته توجه کنند.

محصولات این شرکت از الیافی لطیف و نرم تهیه شده است. الیاف به کار برده شده پلی آمید و الاستین است. پلی آمیدها همواره مقاوم تر از سایر جنس ها و ضد حساسیت هستند و در تهیه لباس زیر کاربرد بیشتری دارند.
الاستین به کار برده شده در این لباس زیر سبب شده تا نحوه پوشیدن آن راحت باشد و وقتی از آن استفاده می کنید فشاری روی بدن خود احساس نکنید

همان طور که میدانید برخی افراد به جنس هایی مانند پلی استر و نایلون حساسیت دارند. لباس زیر اما از الیاف پلی آمید و الاستین تهیه شده و بسیار لطیف و نرم هستند.

خرید عمده محصولات اما Ema

ما به دلیل داشتن ارتباط مستقیم با این تولیدی و داشتن سال ها ارتباط با آن ها و برای راحتی شما عزیزان تمامی اجناس این برند را با قیمت تولیدی برای شما فراهم آوردیم.

شما میتوانید برای خرید عمده لباس زیر برند اما میتوانید با ما در ایران برا همراه باشید.