ترتیب:
  • جدید ترین
  • پرفروش ترین
  • کمترین قیمت
  • بیشترین قیمت
  • تخفیف دار
فقط کالاهای موجود

همه چیز در باره لباس زیر آنیل

شرکت آنیل ANIL ترکیه را به واقع می توان جز بهترین های لباس زیر ترک قرار داد چرا که هم از نظر کیفیت و هم از نظر تنوع و نو آوری حرفهای زیادی برای گفتن دارد.
این شرکت از سال 1980 فعالیت خود را در رابطه با تولید لباس زیر شرو کرد.

کیفیت لباس زیر آنیل

شرکت آنیل ANIL همیشه در تهیه محصولات خود سلامتی مشتری را در اولویت قرار داده و به همین منظور از حدود 5 سال پیش موفق به کسب نشان جهانی AZO (محصولات ضد سرطان) شده است.

لباس زیر انیل ANIL جزو محدود برندهای ترکیه می باشد که اجازه صادرات به اتحادیه اروپا را دارد و هرساله در نمایشگاه لباس زیر پاریس حضور مستمر دارد. شرکت آنیل ترکیه ANIL در زمینه های مختلف ازجمله لباس زیر زنانه و لباس زیر مردانه و اکسسوریهای متنوع فعالیت دارد.

این شرکت در حال حاضر بیش از 250 کارمند دارد و تولیداتی بالغ بر روزانه 10000 پوشاک دارک.

نمایندگی لباس زیر انیل در تهران و کرج

بازرگانی ایران برا سالهاست که همکاری  خود را با برند معتبر آنیل ANIL  آغاز کرده و در طی این سالها همواره جدید ترین محصولات شرکت آنیل ANIL ازجمله سوتین تک ست شورت و سوتین لباس خواب ستهای فانتزی گن و همچنین اکسسوریهای متنوع را به مشتریان خود عرضه کرده است.

برند آنیل به چه کشور هایی صادرات دارد؟

این برند به صورت عمده تولیدات خود را به کشور های فرانسه، انگلیس، یونان، هلند، آلمان، دانمارک، لهستان، روسیه، بلغارستان، مجارستان، ایالات متحده آمریکا، کانادا و عربستان سعودی صادر می کند.

سوتین برند آنیل یکی از اصلی ترین تولیدات این شرکت حساب میشد. اگر به دنبال خرید لباس زیر زنانه هستید تلاش ما در بازرگانی ایران برا فراهم کردن اجناس با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب برای شما عزیزان است.